Apartamento Grande E Confortavel A Poucos Passos Da Praia Central
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Apartamento Grande E Confortavel A Poucos Passos Da Praia Central Balneário Camboriú ligt binnen 5 minuten loopafstand van het Atlântico winkelcentrum en biedt wifi voor zaken of vrije tijd. Gasten van dit appartement van 200 m² kunnen het centrum van Balneário Camboriú bereiken met een wandeling van 10 minuten en de Avenida Atlantica bezoeken, binnen 150 meter loopafstand.
Dit 4-badkamer appartement heeft een eersteklas locatie op een paar stappen verwijderd van het Winkelcentrum Praia Camboriu. Apartamento Grande E Confortavel A Poucos Passos Da Praia Central is binnen 3 km van de Cyro Gevaerd Dierentuin gelegen. Deze accommodatie is op op rijafstand van 10 minuten van het Complexo Turístico do Morro do Careca gelegen.
Dit appartement is uitgerust met een kitchenette.
- Locale bezienswaardigheiden
- Winkelcentrum Praia Camboriu200 m
- Bus Station1,5 km
- Strand Praia dos Amores450 m
- Unipraias Park450 m
- cristo luz1 km
- Laranjeiras Beach4,3 km
- Camboriu Football Stadium4 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Ministro Victor Konder15 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Apartamento Grande E Confortavel A Poucos Passos Da Praia Central.
Gasten van Apartamento Grande E Confortavel A Poucos Passos Da Praia Central kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Almirante Tamandaréplein, op 5 minuten lopen. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Cyro Gevaerd Dierentuin (3 km) en het Noordelijke Barratracé (2 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Apartamento Grande E Confortavel A Poucos Passos Da Praia Central in het stadscentrum te komen?
Het duurt 10 minuten lopen om van Apartamento Grande E Confortavel A Poucos Passos Da Praia Central naar het stadscentrum te komen. - ❓
Beschikt Apartamento Grande E Confortavel A Poucos Passos Da Praia Central over parkeergelegenheid?
Apartamento Grande E Confortavel A Poucos Passos Da Praia Central heeft privé-autoparkeren. - ❓
Wat is precies de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 200 vierkante meter. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in het appartement verblijven?
Het appartement biedt plaats aan maximaal 9 gasten.